musician, country song, banjo

Ed Sheeran

Ed Sheeran je britský zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil svými melodiemi a texty. Jeho hudba je založena na akustické kytaře a jeho zpěv je jemný a klidný. Jeho hudba se těší obrovské popularitě po celém světě a jeho písničky jsou oblíbené mezi lidmi všech věkových kategorií. Níže jsou uvedeny některé z jeho nejpopulárnějších písní.

Shape of You

Shape of You je jedna z nejpopulárnějších písní Eda Sheerana. Píseň se objevila na jeho třetím studiovém albu Divide v roce 2017. Píseň je o tom, jak se člověk cítí, když vidí někoho, koho miluje. Píseň se stala obrovským hitem a dosáhla prvního místa v řadě žebříčků.

Thinking Out Loud

Thinking Out Loud je další populární píseň Eda Sheerana. Píseň se objevila na jeho druhém studiovém albu x v roce 2014. Píseň je o tom, jak se člověk cítí, když se zamiluje. Píseň se stala obrovským hitem a dosáhla prvního místa v řadě žebříčků.

Perfect

Perfect je další populární píseň Eda Sheerana. Píseň se objevila na jeho třetím studiovém albu Divide v roce 2017. Píseň je o tom, jak se člověk cítí, když najde někoho, koho miluje. Píseň se stala obrovským hitem a dosáhla prvního místa v řadě žebříčků.

Photograph

Photograph je další populární píseň Eda Sheerana. Píseň se objevila na jeho druhém studiovém albu x v roce 2014. Píseň je o tom, jak se člověk cítí, když vzpomíná na někoho, koho miluje. Píseň se stala obrovským hitem a dosáhla prvního místa v řadě žebříčků.

The A Team

The A Team je další populární píseň Eda Sheerana. Píseň se objevila na jeho prvním studiovém albu + v roce 2011. Píseň je o tom, jak se člověk cítí, když je na dně. Píseň se stala obrovským hitem a dosáhla prvního místa v řadě žebříčků.

Ed Sheeran je jedním z nejpopulárnějších zpěváků současnosti a jeho písně jsou oblíbené po celém světě. Jeho melodické akustické kytary a jemný zpěv jsou to, co dělá jeho hudbu tak oblíbenou. Výše uvedené písně jsou jen některé z jeho nejpopulárnějších písní.