deejay, fire, orange

Kanye West

Kanye West – jeho písně

Kanye West je americký rapper, producent, skladatel a zpěvák, který se narodil 8. června 1977 v Atlantě v Georgii. Jeho hudba je založena na hip hopu, soulu a gospelu. Jeho hudba se vyznačuje silným textem a silnými melodiemi. Kanye West je jedním z nejúspěšnějších interpretů všech dob, vyhrál 21 cen Grammy a prodává miliony alb po celém světě. Níže jsou uvedeny některé z jeho nejslavnějších písní, které se nacházejí na jeho albech.

Stronger

Stronger je píseň z alba Graduation, které vyšlo v roce 2007. Píseň se stala velmi populární a stala se jednou z nejúspěšnějších písní Kanyeho Westa. Píseň se skládá z silných beatů a silného textu, který se zabývá tématy jako odhodlání, síla a sebevědomí. Píseň má stopáž 5:25 a vyšla v roce 2007.

Gold Digger

Gold Digger je píseň z alba Late Registration, které vyšlo v roce 2005. Píseň se stala velmi populární a stala se jednou z nejúspěšnějších písní Kanyeho Westa. Píseň se skládá z silných beatů a silného textu, který se zabývá tématem zlatokopství. Píseň má stopáž 3:42 a vyšla v roce 2005.

Jesus Walks

Jesus Walks je píseň z alba The College Dropout, které vyšlo v roce 2004. Píseň se stala velmi populární a stala se jednou z nejúspěšnějších písní Kanyeho Westa. Píseň se skládá z silných beatů a silného textu, který se zabývá tématem víry a naděje. Píseň má stopáž 4:14 a vyšla v roce 2004.

Heartless

Heartless je píseň z alba 808s & Heartbreak, které vyšlo v roce 2008. Píseň se stala velmi populární a stala se jednou z nejúspěšnějších písní Kanyeho Westa. Píseň se skládá z silných beatů a silného textu, který se zabývá tématem ztráty a bolesti. Píseň má stopáž 4:26 a vyšla v roce 2008.

All of the Lights

All of the Lights je píseň z alba My Beautiful Dark Twisted Fantasy, které vyšlo v roce 2010. Píseň se stala velmi populární a stala se jednou z nejúspěšnějších písní Kanyeho Westa. Píseň se skládá z silných beatů a silného textu, který se zabývá tématem úspěchu a slávy. Píseň má stopáž 4:59 a vyšla v roce 2010.

Kanye West je jedním z nejúspěšnějších interpretů všech dob a jeho hudba je oblíbená po celém světě. Výše uvedené písně jsou jen některé z jeho nejúspěšnějších písní, které se nacházejí na jeho albech.