girl, music, fashion

Jaké jsou nejlepší písně Whitney Houston

Whitney Houston je jedním z největších hudebních umělců všech dob. Její hudba je plná emocí a vždy se dotýká srdcí fanoušků po celém světě. Zde je seznam nejlepších písní Whitney Houston, které byste měli znát.

I Will Always Love You

 

I Will Always Love You je nejslavnější písní Whitney Houston. Píseň byla napsána a nahrána v roce 1992 pro film Bodyguard. Píseň se stala obrovským hitem a stala se jedním z nejprodávanějších singlů všech dob. Trvá 4:31 minut a najdete ji na albu The Bodyguard Soundtrack.

I Wanna Dance With Somebody

 

I Wanna Dance With Somebody je druhým nejslavnějším singlem Whitney Houston. Píseň byla napsána a nahrána v roce 1987 a stala se obrovským hitem. Trvá 4:50 minut a najdete ji na albu Whitney. Píseň je o tom, že chceš tančit s někým, koho miluješ.

I Have Nothing

 

I Have Nothing je dalším velkým hitem Whitney Houston. Píseň byla napsána a nahrána v roce 1992 a stala se obrovským hitem. Trvá 4:49 minut a najdete ji na albu The Bodyguard Soundtrack. Píseň je o tom, že nemáš nic, když nemáš lásku.

How Will I Know

 

How Will I Know je dalším velkým hitem Whitney Houston. Píseň byla napsána a nahrána v roce 1985 a stala se obrovským hitem. Trvá 4:35 minut a najdete ji na albu Whitney Houston. Píseň je o tom, že se ptáš, jak poznáš, když se někdo opravdu miluje.

I’m Every Woman

 

I’m Every Woman je posledním velkým hitem Whitney Houston. Píseň byla napsána a nahrána v roce 1993 a stala se obrovským hitem. Trvá 4:45 minut a najdete ji na albu The Bodyguard Soundtrack. Píseň je o tom, že je všechno, co žena potřebuje, aby byla silná a sebevědomá.

Pokud jste fanouškem Whitney Houston, určitě všechny tyto písně znáte.